• Verbindt ondernemers
  • Kennisdeling en inspiratie
  • Samenwerking voor een economisch sterkere regio

Bedrijfsbezoek Generatoren Nederland

Op donderdag 29 februari 2024 hopen wij u en uw partner/collega te mogen begroeten voor het bijwonen van een bedrijfsbezoek bij Generatoren Nederland BV te Stadskanaal.

Generatoren Nederland ontwikkelt, bouwt, installeert en onderhoudt noodstroominstallaties voor de sectoren zorg, agrarisch, ICT, overheid, bouw & infra. Elke noodstroominstallatie is maatwerk, ontwikkeld aan de hand van de concrete vraag van onze klanten. Of het nu gaat om noodstroom als back-up voor de totale elektriciteitsvoorziening of enkel voor vitale delen, Generatoren Nederland komt altijd met een slimme oplossing. 

De inloop is vanaf 17.30 uur.

Het bezoekadres is Steenhouwer 8 te Stadskanaal

Graag tot ziens op donderdag 29 februari 2024! 

Het bestuur van de VVBK

Privacyverklaring | Cookies | © 2019 Vereniging van Bedrijven “De Kanaalstreek”