• Verbindt ondernemers
  • Kennisdeling en inspiratie
  • Samenwerking voor een economisch sterkere regio

Ondernemersbeurs De Kracht van Stadskanaal

Op 28 en 29 juni vindt in het centrum van Stadskanaal de ondernemersbeurs ‘De kracht van Stadskanaal’ plaats. Een beurs voor leerlingen, studenten, werkzoekenden en andere belangstellenden om kennis te maken met bedrijven in de gemeente.

Het doel van de beurs is te laten zien welke bedrijven zijn gevestigd in de gemeente, en wat voor mooie producten en diensten zij op de markt brengen. Samen laten we de kracht van Stadskanaal zien. Meer informatie vind je op De Kracht van Stadskanaal.

Aanmelden ondernemersbeurs

Wil jij samen met andere bedrijven uit de gemeente Stadskanaal laten zien wat deze regio qua werk allemaal te bieden heeft? Meld je aan voor de beurs. Wees er snel bij!

Privacyverklaring | Cookies | © 2019 Vereniging van Bedrijven “De Kanaalstreek”